Unie ROSKA
reg.org. ROSKA Česká Lípa, z.p.s.

Nabídka pomoci lidem s roztroušenou sklerózou formou zdravotní rehabilitace a sociálního poradenství. Organizace setkávání členů a rekondičních pobytů.

Systémové upozornění
Další informace
Systémové upozornění
Hlavní informace

Roska Česká Lípa organizuje rehabilitační ozdravný pobyt u moře. Termín pobytu je 14. 6. 2012 – 25. 6. 2012. Jedeme s cestovní kanceláří RIALITO, a to do letoviska AGIOKOMPAS, které leží 200 km jižně od Soluně na úpatí pohoří Kissavos. Budeme ubytovaní v penzionu KOSTAS vzdáleném pouhých 50 metrů od moře, pláž je oblázková a je tam bezbariérový přístup. Ubytování je ve dvou či trojlůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj má vlastní kuchyňskou linku, lednici, WC a sprchu. Stravování je buď vlastní, nebo je zde možnost ho přikoupit. Cena pobytu je 9 800 Kč. Cena nezahrnuje dopravu na brněnské letiště a zpět. Pro dopravu na letiště máme objednaný autokar, který pojede trasou Nový Bor – Mladá Boleslav – Jihlava – Brno, letiště Tuřany. Po dohodě Vás můžeme nabrat po cestě.

V loni jsme byli na stejném místě a všem se pobyt moc líbil. Moře bylo čisté, byli jsme obklopeni krásnou přírodou, užívali jsme si sluníčka, klidu a pohody. Fotky naleznete v galerii

Těšíme se na Vás,

Kolektiv Rosky Česká Lípa


Bližší informace:


J.Kudrnová: tel. 487 728 348


Z. Doškářová tel. 603442016 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.